Yenilebilir Çiçek Nedir? Nereden Alınır?

Yenilebilir çiçek; taptaze ve lezzetli kek, kurabiye ve trufların kombine edilerek hazırlanmasıyla oluşan ve bir çiçek buketinden çok daha fazlası olan rengarenk görünümlü lezzet buketleridir.

Farklı platformlar üzerinde kek, kurabiye, trüf vb. ürünlerle, gül, kalp, gülen surat ya da irili ufaklı yuvarlak şekillerle hazırlanan yenilebilir çiçekler, aklınıza gelebilecek tüm özel günlere uygun binlerce değişik model ile görebilmeniz mümkündür.

Rengarenk görünümleri ve mis kokularıyla, büyük küçük demeden herkesi mest etmeye yeten son yılların en trend hediyelerinden biri olan bonnyfood’lar (yenilebilir çiçek) özel günlerde sevdikleriniz için tam da aradığınız hediye olabilir.

Göz dolduran tasarımları ile tüm sevdiklerinizin bayılacağı bu lezzetli aranjmanlarla ilgili önerilerine aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.

Tatlı Mutluluk Kek Buketi

Sevdiğiniz kişinin romantizmi doruklarda yaşamasını sağlayacak bu özel aranjman ile ona hem romantik hem de lezzetli bir sürpriz yapabilirsiniz.

Tatlı Mutluluk Kek Buketi: 17 adet kırmızı çikolatalı gül kek ve 19 adet beyaz çikolatalı gül kek ile hazırlanmıştır.

Kalbim Lezzetli Hediye

Aşık olduğunuz kadına aşkınızı dile getirmekte güçlü çekiyorsanız, bu özel aranjman ile aşkınızı haykırabilirsiniz.

Kalbim Lezzetli Hediye: 20 adet çilek, ortalama 13 adet kalp kurabiye ve ortalama 20 adet gül kek ile hazırlanmıştır.

Kalbimin Tatlısı Kek Buketi

Kalbinizin tatlı sahibine duygularınızı dile getirmenize olanak sağlayan bu özel aranjman ile sevdiğinizin kalbine hem tat hem de bolca aşk katabilirsiniz.

Kalbimin Tatlısı Kek Buketi: 25 adet kakaolu kırmızı gül kek ve 13 adet granül kaplı kakaolu silindir kek ile hazırlanmıştır.

Yenilebilir Gül Buketi

Sevdiğiniz kadına hem romantik hem de lezzetli bir sürpriz yapmak istediğinizde, bu renkli aranjman ile kalbinizden geçenleri en romantik şekilde dile getirebilirsiniz.

Gül Buketi: 45 adet gül jelly ile hazırlanmıştır.

Sonsuz Sevgi Kişiye Özel Yenilebilir Kek Aranjmanı

Sevdiklerinizi tatlı bir sürpriz yapmak istediğinizde, bu özel aranjman sayesinde onları lezzetle büyüleyebilirsiniz.

Sonsuz Sevgi Kişiye Özel Mesajlı Kek Aranjmanı: 24 adet siyah kakaolu silindir kek, 20 adet kakaolu kırmızı gül kek ve 1 adet kırmızı büyük boy kalp kurabiye ile hazırlanmıştır.

Çiçek Sepeti’ndeki birbirinden farklı yenilebilir çiçek aranjmanları, sevdiklerinize hem romantik hem de lezzetli sürprizler yapmanız için sizleri bekliyor. Daha fazla öneri istiyorsanız, online satın alma avantajları, kampanyalar ve aynı gün teslimat ile kullanıcılara muhteşem bir deneyim sağlayan Çiçek Sepeti’nde çok daha fazla alternatifi bir arada bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir