Künye

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Emirhan BÜLBÜL – emirhan@tarifimvar.net

YAYIN KOORDİNATÖRÜ
Gökhan ABANOZ – gokhan@tarifimvar.net

EDİTÖRLER
Ozan BÜLBÜL – ozan@tarifimvar.net
Harun AKAR – harun@tarifimvar.net
Tolga BEYAZOĞLU – tolga@tarifimvar.net
Emre BAĞÇUVAN – emre@tarifimvar.net
Okan İŞLİ – okan@tarifimvar.net

GECE EDİTÖRLERİ
Emin REYHANLIOĞLU – emin@tarifimvar.net
Ahmet BEHRAM – ahmet@tarifimvar.net

E-Posta
Wallpaperdist – info@tarifimvar.neT

ADRES
Lise Yolu-1. Sokak No:11, Orta Mahallesi, 61600 Sürmene/Trabzon, Türkiye

DOMAİN SERVİSİ
IHS Telekom

YAZILIM
WordPress 4.6.1 alt yapısı kullanılmıştır.

YER SAĞLAYICI
Güzel Hosting İnternet ve Bilişim Hizmetleri

www.guzel.net.tr

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Tarifimvar sitesi sorumlu tutulamaz. (Bkz. Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkeleri)
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Tarifimvar harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.